SPINDLERUV MLYN, SPINDL.INFO, Nocleg, Hotel, Pension, Narty, (Szpindlerowy Młyn, Karkonosze) > Restauracje & Bary

Špindlerův Mlýn - Centrum

Hotel Hradec ***

Hotel Hradec ***

Adresa

Vrchlabská 41
Špindlerův Mlýn (543 51)

tel: +420 499 433 256
e-mail: send a message
gps: GoogleMaps

www.hotelhradec.com


WC Prysznic Pokój s telewizją satelitarną Telefon w pokoju Parking Restauracja Bar Śniadanie Z możliwością zwierzęt Internet Apartament Masaże Mówimy po Angielsku Mówimy po Niemiecku Mówimy po Rusku z pełnym wyżywieniem Half Board - śniadanie i kolacja Safe Sauna Przechowalnia rowerów Kuchnia wegetaryjańska Grill na dworzu

WC * Prysznic * Pokój s telewizją satelitarną * Telefon w pokoju * Parking * Restauracja * Bar * Śniadanie * Z możliwością zwierzęt * Internet * Apartament * Przechowalnia-narty * Masaże * Mówimy po Angielsku * Mówimy po Niemiecku * Mówimy po Rusku * z pełnym wyżywieniem * Half Board - śniadanie i kolacja * Centrum wypoczynku * Safe * Sauna * Skibus * Przechowalnia rowerów * Kuchnia wegetaryjańska * Grill na dworzu * Wellness centrum * Wi-Fi * Przyjazny dla dzieci


Mapa / Map / Mape

Info

  • Pokoje - 17
  • Cena w sezonie letnim od 13.90 € do 19.90 €
  • Cena w sezonie zimowym od 19.90 € do 47.80 €
  • Centrum
  • Narciarskie wyciągi 200 m

Panorama photography

Panorama 360° - Hotel Hradec ***

Panorama 360°

Galeria

Welcome to Hotel Hradec Spindleruv Mlyn!
Hotel Hradec is situated in the centre of Spindleruv Mlyn, which belong to the best-known holiday resort areas in Czech Republic. This sport-centre offer many facilities of winter and summer tourism. There are ideal conditions for skiing and snowboarding in winter. C. 40 km of marked crosscountry skiing routes are available too. You can choose from many marked routes for trekking or mountain bikes in summer. For the next time there is aquapark proposed too.
The Hotel Hradec stand in distance 30 meters from bus station, c. 1 km from dam Labská and c. 800 meters from both of sport-areas (Medvědín and Svatý Petr). 120 meters from hotel there is situated edge chair lift to Svatý Petr sport-area (Hromovka).
The Hotel Hradec was newly reconstructed and at Christmas 1997 reopened. All rooms (fro two- to fourbed) are equipped with shower, WC, phone and colour TV wit 4 SAT-programs. It is safe-box available, non-watched parking (for our visitors free of charge) too. Watched parking (charged) is about 100 meters from hotel.
Hotel Hradec Spindleruv Mlyn is mostly calculated to holiday, but it is suitable for closed corporations, for example courses or education groups, or for smaller tourist groups. In the restaurant (c. 50 seats) you can choose some of rich menu of traditional Bohemian or international cuisine. We offer many of cold or warm drinks too. Next to restaurant there is covered terrace. Because of its central-lay, as well as quality and range of our services, it is ideal for touring group food.
Your inquiries send us, please, at our address, per fax or e-mail. We are looking forward to your visit. Your Hotel Hradec Spindleruv Mlyn.

Vítá Vás Hotel Hradec Špindkerův Mlýn!
Hotel Hradec se nachází v centru Špindlerova Mlýna, který patří k nejznámějším rekreačním střediskům v České republice. Toto sportovní středisko nabízí množství možností pro zimní i letní turistiku. V zimě jsou zde ideální podmínky pro lyžování a snowboarding. K dispozici je také asi 40 km značených běžeckých tras. V létě si můžete vybrat z množství značených turistických i cyklistických tras. Pro příští období je zde plánován také aquapark. Hotel stojí 30 metrů od autobusového nádraží, asi 1 km od Labské přehrady a cca 800 metrů od obou sportovních areálů (Medvědína a Svatého Petra). 120 mertů od hotelu se nachází přibližovací sedačková lanovka do Svatého Petra (Hromovka). Hotel byl nově rekonstruován a o vánocích 1997 znovuotevřen. Všechny pokoje (dvou až čtyřlůžkové) jsou vybaveny WC, sprchou, telefonem a barevným televizorem se čtyřmi satelitními programy. Hostům je k dispozici trezor, nehlídeané parkoviště u hotelu (pro naše hosty bez poplatku). Hlídané městské parkoviště (s poplatkem) je vzdáleno asi 100 metrů. Hotel Hradec je určen k rekreaci, případně pro menší skupiny a poznávací zájezdy. V restauraci s přibližně 50ti místy si hosté mohou vybrat z bohaté nabídky jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně. Rovněž nabízíme množství studených i teplých nápojů. Je zde k příjemnému posezení i zastřešená terasa . Naše restaurace je svou polohou v blízkosti městského centra, jakožto i kvalitou a rozsahem služeb, ideální pro stravování cestovních skupin.
Těšíme se na Vaši návštěvu! Hotel Hradec Špindlerův Mlýn.

« Wstecz

 

Hlavní menu

Úvodní stránka

Hledání

Pogoda

23.01. - -2°C

23.01.
-2°C

24.01. - -2°C

24.01.
-2°C

25.01. - -3°C

25.01.
-3°C

Snow 50 cm / new - cm

Výběr jazyka / Selecte language

CZ EN DE NL DK PL

1:Hotelklik léto 2015 2:DavidSportleft
1: zima Olympie 2. Grand Apt 4. Výlety

© 2004-2020 SPINDL.INFO, Spindleruv Mlyn, tel/fax: +420 499 523 777, e-mail: info@spindl.info, www.spindleruv-mlyn.com

CREATED BY SYMPACT

Partneři: