SPINDLERUV MLYN, SPINDL.INFO, Nocleg, Hotel, Pension, Narty, (Szpindlerowy Młyn, Karkonosze) > Restauracje & Bary

Špindlerův Mlýn - Labská

Krausovy Boudy ***

Krausovy Boudy ***

Adresa

Labská 13,
Špindlerův Mlýn (543 51)

tel: +420 499 433 110
fax: +420 499 433 110
e-mail: send a message
gps: GoogleMaps

www.krausovyboudy.cz


WC Prysznic Pokój s telewizją satelitarną Parking Możliwość własnego gotowania Restauracja Bar Śniadanie Z możliwością zwierzęt Mówimy po Niemiecku z pełnym wyżywieniem Half Board - śniadanie i kolacja TV Umywalka w pokoju Przechowalnia rowerów Grill na dworzu

WC * Prysznic * Pokój s telewizją satelitarną * Parking * Możliwość własnego gotowania * Restauracja * Kawiarnia * Bar * Śniadanie * Z możliwością zwierzęt * Przechowalnia-narty * Mówimy po Niemiecku * z pełnym wyżywieniem * Half Board - śniadanie i kolacja * Pożyczalnie rowerów * Stzrałki * Taras * TV * Umywalka w pokoju * Przechowalnia rowerów * Grill na dworzu


Mapa / Map / Mape

Info

  • Pokoje - 10
  • Cena w sezonie letnim od 15.40 € do 17.30 €
  • Cena w sezonie zimowym od 17.70 € do 25.90 €
  • Centrum 25 minut pieszo
  • Narciarskie wyciągi 100 m

Panorama photography

Panorama 360° - Krausovy Boudy ***

Panorama 360°

Panorama 360° - Krausovy Boudy ***

Panorama 360°

Panorama 360° - Krausovy Boudy ***

Panorama 360°

Panorama 360° - Krausovy Boudy ***

Panorama 360°

Panorama 360° - Krausovy Boudy ***

Panorama 360°

Galeria

Welcome to Pension KRAUSOVY BOUDY - Spindleruv Mlyn.
KRAUSOVY BOUDY boarding-house is located in a beautiful scenery of the Giant Mountains (Krkonoše) close to a reservoir on the Elbe (Labe) river, 760 m above sea level, about 2 km from the centre of Spindleruv Mlyn.
Two-bed, three-bed and four-bed rooms are equipped with satellite TV, shower, wash basin and flush toilet. For our guests there are two dining rooms, a kitchen nook, a terrace with a nice view to the mountains, a fireplace for barbecue, a meadow where you can sunbathe, ski and bikes for rent, darts and table football.
Two ski lifts with the ski-runs are just 100 m from the hotel. You can reach them on ski from the boarding-house and then get back from the ski-run. There are maintained cross country skiing tracks (to Horní Mísečky and Benecko) about 300 m away.
It is possible to enjoy the indoor swimming pool, sauna, massage service, fitness centre, heardresser´s and other services in the Arnika hotel (about 300 m away). In winter you can take a ski-bus line from this hotel to the central ski complexes with top quality funiculars at Pláně and Medvědín.
Guests are offered breakfast and dinner. It is usually possible to park cars in front of the boarding-house all year round but it is necessary to use snow chains in winter. Pension KRAUSOVY BOUDY boarding-house can be recommended for families with children, for pleasure and sports trips. It is an ideal starting point for rambling and winter cross country skiing tours on the ridges of the Giant Mountains (e.g. to the Elbe spring, to Sněžka - Snow Hill.....).
We look forward to seeing you. Your Pension KRAUSOVY BOUDY - Spindleruv Mlyn!

Vítá Vás Pension Krausovy Boudy - Špindlerův Mlýn.
Rodinný pension KRAUSOVY BOUDY se nachází ve Špindlerově Mlýně,v pěkném prostředí Krkonoš nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 830 m, asi 2 km od centra. Hostům jsou k dispozici dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se sprchou , umývadlem, WC a TV-SAT, dvě jídelny, kuchyňka, terasa s krásným výhledem na hory, ohniště, louka na opalování, půjčovna sportovních potřeb, šipky, stolní fotbal.
Nově postavená lanovka je vzdálena 100m, ke které lze dojet přímo na lyžích a ze sjezdovky na lyžích zpátky opět k pensionu. Asi 300m vzdálené jsou upravované běžecké tratě (vedoucí mj. k Horním Mísečkám a na Benecko ). V blízkém hotelu Arnika(300m) je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, posilovnu, kadeřnictví atd. Od tohoto hotelu zajišťuje v zimě dopravu Skibus, kterým se dostanete k centrálním sjezdovkám s lanovkami špičkové úrovně na Pláních a Medvědíně. Pro hosty jsou připraveny snídaně a večeře.
Parkovat lze většinou celoročně přímo u pensionu ( v zimě je nutné použít sněhové řetězy!). Pokud však sněhové podmínky nedovolí vyjet až nahoru, zajistíme Vám transport zavazadel a lyží.
Pension KRAUSOVY BOUDY je vhodný pro rodiny s dětmi, pro odpočinkovou i sportovní dovolenou. Je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní túry na běžkách po hřebenech Krkonoš, např. k prameni Labe, na Sněžku...
Na Vaši návštěvu se těší Pension KRAUSOVY BOUDY - Špindlerův Mlýn!

« Wstecz

 

Hlavní menu

Úvodní stránka

Hledání

Pogoda

10.07. - -2°C

10.07.
-2°C

11.07. - -2°C

11.07.
-2°C

12.07. - -3°C

12.07.
-3°C

Výběr jazyka / Selecte language

CZ EN DE NL DK PL

1:Hotelklik léto 2015 2:DavidSportleft
1: zima Olympie 2. Grand Apt 4. Výlety

© 2004-2020 SPINDL.INFO, Spindleruv Mlyn, tel/fax: +420 499 523 777, e-mail: info@spindl.info, www.spindleruv-mlyn.com

CREATED BY SYMPACT

Partneři: