Webkamery Počasí Lanovky aktivní Doprava

Doprava

Parkoviště, autobusy a taxi

Přehled parkovišť

Bedřichov Bedřichov
Aktuální počet míst:
Volno 191
Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Non-stop
Hromovka Hromovka
Aktuální počet míst:
Volno 559
Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Non-stop
Medvědín Medvědín
Aktuální počet míst:
Volno 280
Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Non-stop
Centrum Centrum
Aktuální počet míst:
– – – – –
Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Non-stop

Mapa parkovišť

MHD Špindlerův Mlýn

MHD Špindlerův Mlýn ( Centrum - Svatý Petr - Bedřichov)
spoj č. 1hammer 2hammer 3 4hammer saturday 5 6 7 8 9
Labská - Nico od - - 7:10 - - - - - -
Parkoviště P1 - přehrada | - - 7:11 - - - - - -
Montana | - - 7:13 7:45 - - - - -
Harmony - Bobová dráha | - - 7:14 7:46 - - - - -
Bedřiška | - - 7:15 7:47 - - - - -
Bytovky - Bedřichov | - - 7:18 7:50 - - - - -
Artex | - - 7:20 7:52 - - - - -
Jánošík | - - 7:22 7:54 - - - - -
Parkoviště P2 - Hromovka, Sv. Petr | - - 7:23 7:55 8:50 11:50 13:50 15:50 -
Centrum - Lomnice | - 6:49 7:25 7:57 8:52 11:52 13:52 15:52 -
Skiareál Svatý Petr | - 6:51 7:27 - 8:54 11:54 13:54 15:54 -
Zvon | - 6:53 7:29 - 8:56 11:56 13:56 15:56 -
Horal | - 6:55 7:31 - 8:58 11:58 13:58 15:58 -
Olympie | - 6:57 7:33 - 9:00 12:00 14:00 16:00 -
Svatý Petr - otáčka | - 6:58 7:34 - 9:01 12:01 14:01 16:01 -
Stoh | - 6:59 7:35 - 9:02 12:02 14:02 16:02 -
Hotel Martin | - 7:00 7:36 - 9:03 12:03 14:03 16:03 -
Pod hotelem Zátiší | - 7:01 7:37 - 9:04 12:04 14:04 16:04 -
Skiareál Svatý Petr | - 7:03 7:39 - 9:06 12:06 14:06 16:06 -
Centrum - Lomnice | - 7:05 7:41 - 9:08 12:08 14:08 16:08 17:20
Parkoviště P2 - Hromovka, Sv. Petr | - 7:07 7:43 - 9:10 12:10 14:10 16:10 17:22
Jánošík | 6:37 7:08 - - 9:11 12:11 14:11 16:11 17:23
Artex | 6:39 - - - 9:13 12:13 14:13 16:13 17:25
Bytovky - Bedřichov | 6:41 - - - 9:15 12:15 14:15 16:15 17:27
Bedřiška | 6:44 - - - 9:18 12:18 14:18 16:18 17:30
Harmony - Bobová dráha | 6:45 - - - 9:19 12:19 14:19 16:19 17:31
Montana | 6:46 - 7:45 - 9:20 12:20 14:20 16:20 17:32
Parkoviště P2 - Hromovka, Sv. Petr | 6:48 - - - 9:22 12:22 14:22 16:22 17:34
Centrum - Lomnice arrowDown 6:49 - - - 9:23 12:23 14:23 16:23 17:35
Labská - Nico - 7:10 - - - - - - -
Jede v pracovních dnech
Jede v sobotu

 

Autobus - Špindlerova Bouda

NAHORU Špindlerův Mlýn - Špindlerova Bouda
spoj č. 3 7 11 13 saturday cross 15 19 23
Labská - Nico od - 9:20 10:20 - - - -
Parkoviště P1 - přehrada | - 9:22 10:22 - - - -
Parkoviště P2 - Hromovka, Sv. Petr | 8:30 9:30 10:30 11:30 12:30 14:30 16:30
Zotavovna Grand | 8:32 9:32 10:32 11:32 12:32 14:32 16:32
Parkoviště P3 - Medvědín | 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 14:35 16:35
Dívčí lávky | 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 14:37 16:37
Medvědí koleno | 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 14:39 16:39
Davidovy boudy | 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 14:41 16:41
Jelení boudy - dolní | 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 14:43 16:43
Jelení boudy - horní | 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 14:45 16:45
Malý Šišák arrowDown 8:50 9:50 10:50 11:50 12:50 14:50 16:50
Špindlerova bouda 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 14:52 16:52
Jede v sobotu
Jede v neděli a ve státem uznané svátky
DOLŮ Špindlerova Bouda - Špindlerův Mlýn
spoj č. 4 8 10 12 14saturday cross 16 20 24
Špindlerova bouda od 9:00 10:00 10:30 11:00 12:00 13:00 15:00 17:00
Malý Šišák | 9:02 10:02 10:32 11:02 12:02 13:02 15:02 17:02
Jelení boudy - horní | 9:05 10:05 - 11:05 12:05 13:05 15:05 17:05
Jelení boudy - dolní | 9:06 10:06 - 11:06 12:06 13:06 15:06 17:06
Davidovy boudy | 9:08 10:08 - 11:08 12:08 13:08 15:08 17:08
Medvědí koleno | 9:10 10:10 - 11:10 12:10 13:10 15:10 17:10
Dívčí lávky | 9:12 10:12 10:44 11:12 12:12 13:12 15:12 17:12
Parkoviště P3 - Medvědín | 9:14 10:14 10:45 11:14 12:14 13:14 15:14 17:14
Zotavovna Grand arrowDown 9:15 10:15 10:47 11:15 12:15 13:15 15:15 17:15
Parkoviště P2 - Hromovka, Sv. Petr 9:17 10:17 10:48 11:17 12:17 13:17 15:17 17:17
Jede v sobotu
Jede v neděli a ve státem uznané svátky

Taxi ve Špindlerově Mlýně

Načítám...