Web-Kameraer Vejr Lifter temporary Transport

Snowtubing Bedřichov

Horská ulice, Špindlerův Mlýn, 543 51 Horská ulice, Špindlerův Mlýn, 543 51

V našem areálu najdete takřka 200 metrů dlouhé sněhové koryto s několika klopenými zatáčkami, kde zažijete spoustu zábavy a legrace. Atrakci si užijí všechny věkové kategorie. Nejmenší děti (cca do 3 let) sjíždí společně s rodiči, ty starší pak stejně jako dospělí již jezdí sami.

V hlavní sezóně (cca od Vánoc do konce jarních prázdnin) je snowtubing v provozu denně od 10:00 do 21:00. Dráha je v celé své délce osvětlena, takže vyřádit se můžete přijít i po lyžování.

Mimo hlavní sezónu se může provozní doba lišit,  doporučujeme sledovat AKTUALITY nebo náš Facebook.

CENÍK

Jízdné lze zakoupit ve formě bodových jízdenek, které jsou přenosné a mají platnost celou zimní a letní sezónu. Body je možné využít  i na přilehlém lyžařském vleku a na lyžařském vleku Malý Šišák (na hřebenech Krkonoš nedaleko Špindlerovy boudy). Platí, že čím více bodů zakoupíte, tím méně vás pak stojí jedna jízda. Body Vám budou nahrány na čipovou kartu, za kterou se platí vratná záloha 100Kč.

Na začátek sněhového tobogánu se dostanete pohodlně vsedě, vyveze vás tam speciální tubingový vlek. Dolů už to pak pofrčí úplně samo.

Vis mere Vis mere

Årsager til, at SPINDL info anbefaler denne service:

Hvad lægger vi fingeren op til?

Oplysninger, som du måske vil finde nyttige:

Interessante fakta, priser, praktiske oplysninger

Udvid kontakt:

Kontakter direkte til operatøren.

Vi anbefaler

i Špindlerův Mlýn

Triangles up
Indlæser ...